Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 81 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Cargo (2017) me Titra Shqip

Cargo (2017) me Titra Shqip

E ardhmja është e brishtë.Oct. 06, 2017Australia105 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi u infektua në vazhdën e një pandemie të dhunshme dhe me vetëm 48 orë jetë, një baba përpiqet të gjejë një shtëpi të re për vajzën e tij të vogël.

Cargo (2017) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cargo
Vlerësimi IMDb 6.3 43,602 vota
Vlerësimi TMDb 6.403 1,466 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Caught in Time (2020) me Titra Shqip
Palmer (2021)
The Bad Seed Returns (2022) me Titra Shqip
When Cows Fly 2019 me Titra Ship
Home Run (2013) me Titra Shqip
Pig Hunt (2008) me Titra Shqip
One Night with the King (2006) me Titra Shqip
Broken Flowers (2005) me Titra Shqip
Black or White (2014) me Titra Shqip
Cube (1997) me Titra Shqip
Scorpio Nights 3 (2022) me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit