Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Captive (2015) me Titra Shqip

Captive (2015) me Titra Shqip

Besimi. Shëlbimi. Mbijetesa.Sep. 17, 2015USA97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bazuar në një histori të vërtetë të mrekullueshme që tërhoqi vëmendjen e të gjithë kombit, është udhëtimi dramatik, emocionues dhe shpirtëror i Ashley Smith dhe Brian Nichols. Pasi u mor peng nga Brian në banesën e saj, Ashley i drejtohet librit frymëzues të Rick Warren, The Purpose Driven Life, për udhëzim. Duke lexuar nga libri, Ashley jo vetëm që gjen qëllimin në jetën e saj, por e ndihmon Brian të gjejë një zgjidhje më paqësore për një situatë pikëlluese.

Captive (2015) me Titra Shqip
Captive (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Captive
Vlerësimi IMDb 5.4 6,916 vota
Vlerësimi TMDb 5.747 227 vota

Regjizori

Jerry Jameson
Regjizori

Aktorët

Kate Mara isAshley Smith
Ashley Smith
David Oyelowo isBrian Nichols
Brian Nichols
Michael Kenneth Williams isDetective John Chestnut
Detective John Chestnut
Mimi Rogers isKim Rogers
Kim Rogers
Leonor Varela isSergeant Carmen Sandoval
Sergeant Carmen Sandoval
E. Roger Mitchell isSergeant Teasley
Sergeant Teasley
Jessica Oyelowo isMeredith MacKenzie
Meredith MacKenzie
J. Karen Thomas isMrs. Nichols
Mrs. Nichols
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

To the Adventure (2008) me Titra Shqip
After the Wedding 2006 me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
By the Gun (2014) me Titra Shqip
Paradise Highway (2022) me Titra Shqip
Delta of Venus (1995) me Titra Shqip
Escape to Victory (1981) me Titra Shqip
Hard Candy 2005
Despite the Night (2015) me Titra Shqip
Criminal Activities (2015) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
The Mule (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit