Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 662 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3playersb.com
  • Server 4fcom
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip

Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip

Të ndarë Ne RrëzohemiApr. 27, 2016United States147 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Steve Rogers dhe Avengers janë të detyruar të merren me dëmin kolateral të shkaktuar nga lufta e tyre për të mbrojtur botën. Pasi qyteti i Laos, Nigeri, është goditur nga një incident tjetër ndërkombëtar që përfshin Avengers, presioni politik po kërkon një sistem llogaridhënieje dhe një bord drejtorësh për të vendosur kur të kërkojë ndërhyrjen e ekipit. Kjo dinamikë e re ndan Avengers që, në të njëjtën kohë, përpiqen të mbrojnë botën nga një kundërshtar i ri dhe i keq.

Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Captain America: Civil War
Vlerësimi IMDb 7.8 687,534 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 18,133 vota

Regjizori

Aktorët

Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Sebastian Stan isJames 'Bucky' Barnes / Winter Soldier
James 'Bucky' Barnes / Winter Soldier
Anthony Mackie isSam Wilson / Falcon
Sam Wilson / Falcon
Don Cheadle isLieutenant James 'Rhodey' Rhodes / War Machine
Lieutenant James 'Rhodey' Rhodes / War Machine
Jeremy Renner isClint Barton / Hawkeye
Clint Barton / Hawkeye
Chadwick Boseman isT'Challa / Black Panther
T'Challa / Black Panther
Elizabeth Olsen isWanda Maximoff / Scarlet Witch
Wanda Maximoff / Scarlet Witch
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
Allegiant (2016) me Titra Shqip
Spy Kids: All the Time in the World (2011) me Titra Shqip
Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
Constantine: The House of Mystery (2022) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Ant-Man and the Wasp 2018
Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022) me Titra Shqip
F9 (2021) me Titra Shqip
The Sacrifice (2020) me Titra Shqip