Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1836 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Cam Girls (2021) me Titra Shqip

Cam Girls (2021) me Titra Shqip

Nov. 25, 2021United Kingdom85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jenna, Kelly dhe Ness të gjithë e kanë gjetur veten të izoluar rreth bllokimit. Me pak për të bërë nëpër shtëpi dhe me shumë kohë në duar, vajzat ndërveprojnë me njëra-tjetrën duke diskutuar dëshirat e tyre të reja seksuale që lindin me partnerët e tyre nëpërmjet internetit. Duke u zhytur në botën e BDSM, grupit dhe tradhtisë, a do të duan zonjat të shkojnë më tej me këto akte seksuale eksperimentale kur të largohen nga bllokimi?

Cam Girls (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cam Girls
Vlerësimi IMDb 2.9 326 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 15 vota

Regjizori

Scott Jeffrey
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Natalie (2010) me Titra Shqip
Marry Me (2022) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Tadap (2021) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Oh, Ramona! (2019) me Titra Shqip
Alex & Emma 2003
Cocktail (1988) me Titra Shqip
Private Tutor Advanced Course (2016) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip