Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 85 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Call Jane (2022) me Titra Shqip

Call Jane (2022) me Titra Shqip

Ti nuk je vetëm.Oct. 27, 2022USA121 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua e martuar me një shtatzëni të padëshiruar jeton në një kohë në Amerikë ku nuk mund të bëjë një abort të ligjshëm dhe punon me një grup grash në periferi për të gjetur ndihmë.

Call Jane (2022) me Titra Shqip
Call Jane (2022) me Titra Shqip
Call Jane (2022) me Titra Shqip
Call Jane (2022) me Titra Shqip
Call Jane (2022) me Titra Shqip
Call Jane (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Call Jane
Vlerësimi IMDb 6.5 1,345 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 8 vota

Regjizori

Phyllis Nagy
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Beast 2020
This Is Not a War Story (2021) me Titra Shqip
Really Love (2020) me Titra Shqip
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
Hereafter (2010) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
Ninja (2009) me Titra Shqip
Flag Day (2021) me Titra Shqip
Interview with the Assassin 2002
Takht (2021) me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit