Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2870 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Caged (2011) me Titra Shqip

Caged (2011) me Titra Shqip

Sep. 01, 2011Netherlands105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vitesh të tëra duke shtypur dëshirat e saj, Stella zbulon se nuk mund të injorojë më dëshirat e saj të rrënjosura thellë. Duke dalë nga kafazi dhe duke filluar një jetë të fshehtë të dyfishtë, Stella shndërrohet në një “unicorn”, një pseudonim për gratë beqare që kënaqen me një stil jetese hedoniste, duke vizituar klube seksi dhe festa erotike dhe duke lulëzuar me gjithë vëmendjen e re. Edhe pse i shoqi zbulon jetën e fshehtë të Stellës, ai nuk mund të bëjë më shumë sesa t’i japë asaj lirinë që ajo padyshim i duhet, me shpresën se kjo është vetëm një fazë. Pastaj një ditë ajo e gjen veten të shtrirë pa ndjenja në një qeli bodrumi, pa e ditur se si arriti atje. Ditët kalojnë kur një grua tjetër sillet në qelinë e saj. Christine, një grua në të njëjtën moshë. Në ditët në vijim ato i zbulojnë njëra-tjetres historitë e tyre të jetës. Christine është e bindur se arsyeja e robërisë së tyre qëndron në stilin e jetës së Stellës.

Caged (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Caged
Vlerësimi IMDb 4.9 642 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 18 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
The Last Letter From Your Lover (2021) me Titra Shqip
Una Femmina: The Code of Silence (2022) me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Held (2021) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020) me Titra Shqip
The Phantom of the Open (2022) me Titra Shqip
Naked Weapon (2002) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Malcolm X (1992) me Titra Shqip
Manglehorn (2015) me Titra Shqip
Copshop (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit