Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1978 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Caged (2010) me Titra Shqip

Caged (2010) me Titra Shqip

Oct. 06, 2010France84 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Carole është anëtare e një ekipi të përfshirë në një mision humanitar në Kosovë. Periudha e qëndrimit të saj po përfundon dhe gjatë kthimit gruaja, së bashku me dy kolegë, sulmohet brutalisht nga një grup i panjohur kriminelësh. Të tre janë burgosur pa mundur të kuptojnë motivin e rrëmbimit. E vërteta që del në shesh është gradualisht e tmerrshme.

Caged (2010) me Titra Shqip
Caged (2010) me Titra Shqip
Caged (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Captifs
Vlerësimi IMDb 5.3 2,163 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 70 vota

Regjizori

Yann Gozlan
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy 2004
Private Number (2015) me Titra Shqip
Honest Thief 2020 me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Naduvan (2021) me Titra Shqip
Palitan (2021) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Speak No Evil (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit