Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 967 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Cadaver (2022) me Titra Shqip

Cadaver (2022) me Titra Shqip

Aug. 12, 2022India119 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një patolog dhe një komisar policie përpiqen të zbardhin një sërë vrasjesh që përfshijnë një të burgosur. Udhëtimi i tyre çon në zbulime tronditëse!

Cadaver (2022) me Titra Shqip
Cadaver (2022) me Titra Shqip
Cadaver (2022) me Titra Shqip
Cadaver (2022) me Titra Shqip
Cadaver (2022) me Titra Shqip
Cadaver (2022) me Titra Shqip
Cadaver (2022) me Titra Shqip
Cadaver (2022) me Titra Shqip
Cadaver (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal கடாவர்
Vlerësimi IMDb 6.6 1,353 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
The Stranger in Our Bed (2022) me Titra Shqip
Police Story: Lockdown (2013) me Titra Shqip
Vikrant Rona (2022) me Titra Shqip
Dasvi (2022) me Titra Shqip
Mulholland Drive (2001) me Titra Shqip
A Hard Day (2014) me Titra Shqip
2001: A Space Odyssey (1968) me Titra Shqip
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020) me Titra Shqip
Tethered (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit