Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8358 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Cabaret Desire (2011) me Titra Shqip

Cabaret Desire (2011) me Titra Shqip

Oct. 01, 2011Spain80 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Ka një vend magjik, bohem ku njerëzit shkojnë natën për të dëgjuar përralla erotike. Një Zonjë prezanton çdo klient me një zonjë ose zotëri, i cili do t’i çojë ata thellë në një botë të recitimeve ndjellëse. Fjalët rrjedhin butësisht ndërsa dëshira pushton pa probleme çdo centimetër dhe çdo të çarë. Tregimtarët do t’ju çojnë në një udhëtim nëpër katër përralla të cilat do t’ju çojnë të zbuloni ndjenja të reja dhe vende plot epsh.

Cabaret Desire (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cabaret Desire
Vlerësimi IMDb 4.5 358 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 15 vota

Regjizori

Erika Lust
Regjizori

Aktorët

Toni Fontana isAlex Man
Alex Man
Saskia Condal isAlex Woman
Alex Woman
Mario Mentrup isKarl Razzman
Karl Razzman
Silvia Diamond isThief mother
Thief mother
Matisse isLaura's Lover
Laura's Lover
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Pitch Perfect (2012) me Titra Shqip
The Last Paradiso 2021
Wild Child 2008 me Titra Shqip
Inferno 1999
Chandigarh Kare Aashiqui (2021) me Titra Shqip
Away We Go (2009) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Benedetta (2021) me Titra Shqip
Brazilian Western (2013) me Titra Shqip
Just Before I Go (2015) me Titra Shqip
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Decadencia (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit