Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Butter (2020) me Titra Shqip

Butter (2020) me Titra Shqip

Popullariteti ka një datë skadimi.Feb. 25, 2020USA110 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një djalë i vetmuar i shëndoshë që të gjithë e quajnë “Gjalpë” është gati të shkruajë histori. Ai do të hajë veten deri në vdekje – drejtpërdrejt në internet – dhe të gjithë janë të ftuar ta shikojnë.

Butter (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Butter
Vlerësimi IMDb 5.6 326 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 14 vota

Regjizori

Aktorët

Annabeth Gish isDoctor Jennice
Doctor Jennice
Mykelti Williamson isProfessor Dunn
Professor Dunn
McKaley Miller isAnna McGinn
Anna McGinn
Ravi Patel isDoctor Bean
Doctor Bean
Monte Markham isDr. Kaufman
Dr. Kaufman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sleepers (1996) me Titra Shqip
Cloud Atlas (2012) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
Finch (2021) me Titra Shqip
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Milk (2008) me Titra Shqip
Black or White (2014) me Titra Shqip
Mean Creek (2004) me Titra Shqip
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Waar (2013)
Picture of Beauty (2017) me Titra Shqip
The Human Contract (2008) me Titra Shqip