Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Burnout (2014) me Titra Shqip

Burnout (2014) me Titra Shqip

The Fast & the FønniestAug. 13, 2014NO93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bregdeti norvegjez është mbi 25,000 kilometra i gjatë dhe, për të kapërcyer mërzinë, Roy dhe një grup miqsh organizojnë një garë makinash që mbulon të gjitha. Duke marrë makinat e tyre dhe duke vënë një shumë të lartë në para, ata do ta kthejnë garën në ngjarjen më të pamatur të jetës së tyre, madje duke rrezikuar burgun. Përkundër mendimit të kundërt të babait, garës i bashkohet edhe vajza e Roy-t, e cila ka ardhur për pushime.

Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Børning
Vlerësimi IMDb 6.2 4,470 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 59 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
2012 (2009) me Titra Shqip
Spiderhead (2022) me Titra Shqip
Maze Runner: The Death Cure (2018) me Titra Shqip
Sniper: Assassin’s End 2020
Resident Evil: Afterlife (2010) me Titra Shqip
Diet of Sex (2014) me Titra Shqip
After the Pandemic (2022) me Titra Shqip
Taken (2008) me Titra Shqip
The Heist of the Century (2020) me Titra Shqip
Trinity Is Still My Name (1971) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit