Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip

Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip

Zbulimi i shfrytëzimit të vitit!Jul. 10, 2020Bulgaria76 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë Luftës së Tretë Botërore, qeveria amerikane nis një projekt sekret të koduar “Army Bacon” në mënyrë që të krijojë super ushtarë duke bashkuar njerëzit me derrat. 25 vjet më vonë Muzzles hibride kanë zënë majën e zinxhirit ushqimor, duke ngrënë dhe bujqur njerëzimin. Ish-gjuetari shperblimesh Rob Justice punon për linjën e fundit të rezistencës njerëzore – një grup të mbijetuarish të fshehur në një bunker bërthamor thellë nën tokë – dhe misioni i tij është të kërkojë dhe shkatërrojë Muzzle Central.

Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip
Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bullets of Justice
Vlerësimi IMDb 4.4 891 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 35 vota

Regjizori

Valeri Milev
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Minions: The Rise of Gru (2022) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Double Impact 1991
The Hyperions (2022) me Titra Shqip
The X Files (1998) me Titra Shqip
Megaboa (2021) me Titra Shqip
Into the Storm (2014) me Titra Shqip
Rise of the Legend (2014) me Titra Shqip
Black Crab (2022) me Titra Shqip
Dawn of the Beast 2021
Smile (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit