Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 59 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Bullet Head (2017) me Titra Shqip

Bullet Head (2017) me Titra Shqip

Dec. 07, 2017USA93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup kriminelësh në karrierë e gjen veten të bllokuar në një magazinë me ligjin – dhe një qen sulmues i quajtur DeNiro.

Bullet Head (2017) me Titra Shqip
Bullet Head (2017) me Titra Shqip
Bullet Head (2017) me Titra Shqip
Bullet Head (2017) me Titra Shqip
Bullet Head (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bullet Head
Vlerësimi IMDb 5.4 9,974 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 421 vota

Regjizori

Paul Solet
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lamb (2021) me Titra Shqip
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
Luckiest Girl Alive (2022) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Madison 2001
Causeway (2022) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
French Exit (2021)
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
Heart of Champions (2021) me Titra Shqip
Sniper: Rogue Mission (2022) me Titra Shqip
School’s Out Forever 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit