Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Budapest (2018) me Titra Shqip

Budapest (2018) me Titra Shqip

Jun. 27, 2018France102 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vincent dhe Arnaud kanë ndjekur shkollën më të rëndësishme të biznesit francez, por janë të mërzitur me punën e tyre. Vincent punon shumë për një shumëkombëshe pa i njohur meritat e tij. Nga ana tjetër, Arnaud punon në emër të kompanisë së babait të gruas së tij Audrey. Me rastin e festës së diplomimit të një miku, të dy hasin një striptiste që u tregon atyre për Budapestin dhe atmosferën e qytetit. Vincent atëherë ka një ide që do të ndryshojë jetën e tyre përgjithmonë: të krijojnë një kompani që organizon festa  për beqarët francezë në kryeqytetin hungarez.

Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Budapest
Vlerësimi IMDb 5.4 2,458 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 276 vota

Regjizori

Xavier Gens
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Happily 2021
Asphalt Burning (2020) me Titra Shqip
Life Stinks (1991) me Titra Shqip
Bullet Train (2022) me Titra Shqip
The End of Us (2021) me Titra Shqip
Paint 2020
Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip
Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip