Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 134 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Brothers (2015) me Titra Shqip

Brothers (2015) me Titra Shqip

Gjaku Kundër GjakutAug. 14, 2015India156 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

David dhe Monty, gjysmë vëllezër të larguar, stërviten në artet marciale të përziera për të siguruar jetesën. Megjithatë, gjërat ndryshojnë kur të dy detyrohen të konkurrojnë kundër njëri-tjetrit në turneun final.

Brothers (2015) me Titra Shqip
Brothers (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal ब्रदर्स
Vlerësimi IMDb 6.4 13,164 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 62 vota

Regjizori

Aktorët

Akshay Kumar isDavid Fernandez
David Fernandez
Sidharth Malhotra isMonty Fernandez
Monty Fernandez
Jackie Shroff isGarson Fernandes
Garson Fernandes
Shefali Shah isMaria Fernandes
Maria Fernandes
Kiran Kumar isPeter Briganza
Peter Briganza
Kavi Shastri isCommentator
Commentator
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Happy Feet Two (2011) me Dublim Shqip
Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Elephant White (2011) me Titra Shqip
Elizabeth: The Golden Age (2007) me Titra Shqip
Chance (2020)
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Hotel Transylvania: Transformania (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit