Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 107 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Brotherhood (2010) me Titra Shqip

Brotherhood (2010) me Titra Shqip

Çdo natë ishte një festë. Një natë shkoi shumë larg.Jan. 01, 2010USA79 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Adam Buckley e gjen veten në mes të grabitjes së një dyqani komoditeti gjatë natës së tij të fundit si një peng për një vëllazëri kolegj. Kur rituali i fillimit shkon tmerrësisht i gabuar dhe çdo lëvizje rezulton katastrofike, Adami detyrohet të përballet me një sfidë të re të gjithë së bashku dhe ai duhet të mbajë një qëndrim.

Brotherhood (2010) me Titra Shqip
Brotherhood (2010) me Titra Shqip
Brotherhood (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Brotherhood
Vlerësimi IMDb 6.3 4,095 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 52 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper: Rogue Mission (2022) me Titra Shqip
School’s Out Forever 2021
No Retreat, No Surrender (1986) me Titra Shqip
Ferry (2021)
Hit & Run (2012) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
Ip Man: The Awakening (2022) me Titra Shqip
Scarlett (2020) me Titra Shqip
The Many Saints of Newark (2021) me Titra Shqip
Exotica (1994) me Titra Shqip
Black Angel (2002) me Titra Shqip
Respect the Jux (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit