Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 228 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Broker (2022) me Titra Shqip

Broker (2022) me Titra Shqip

Disa largohen. Disa Terhiqen.Jun. 08, 2022South Korea129 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sang-hyeon (Song Kang-ho) është pronar i një lavanderie dhe një vullnetar në kishën aty pranë, ku punon miku i tij Dong-soo (Gang Dong-won). Të dy drejtojnë një biznes të paligjshëm së bashku: Sang-hyeon herë pas here vjedh foshnjat nga kutia e foshnjave të kishës me ndihmën e Dong-soo, i cili fshin pamjet CCTV të kishës që tregojnë një foshnjë të lënë atje, dhe ata i shesin në tregun e zi të birësimeve. . Por kur një nënë e re, So-young (Lee Ji-eun), kthehet pasi ka braktisur foshnjën e saj, ajo i zbulon ata dhe vendos të shkojë me ta në një udhëtim rrugor për të intervistuar prindërit e mundshëm infertilë të foshnjës. Ndërkohë, dy detektivë, Soo-jin (Bae Doona) dhe Detektivi Lee (Lee Joo-young), janë në gjurmët e tyre.

Broker (2022) me Titra Shqip
Broker (2022) me Titra Shqip
Broker (2022) me Titra Shqip
Broker (2022) me Titra Shqip
Broker (2022) me Titra Shqip
Broker (2022) me Titra Shqip
Broker (2022) me Titra Shqip
Broker (2022) me Titra Shqip
Broker (2022) me Titra Shqip
Broker (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 브로커
Vlerësimi IMDb 7.4 1,190 vota
Vlerësimi TMDb 7 12 vota

Regjizori

Aktorët

Song Kang-ho isSang-hyun
Sang-hyun
Bae Doona isSu-jin
Su-jin
IU isSo-young
So-young
Lee Joo-young isDetective Lee
Detective Lee
Park Ji-yong isWoo-sung
Woo-sung
Song Sae-byuk isOrphanage director
Orphanage director
Kim Sun-young isOrphanage director's wife
Orphanage director's wife
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wild Mountain Thyme 2020
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
American Siege (2022) me Titra Shqip
Through My Window (2022) me Titra Shqip
Pushkin: The Last Duel (2006) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
Fly (2021) me Titra Shqip
In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
Madame Bovary (2015) me Titra Shqip
The Red Ghost (2021) me Titra Shqip