Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 123 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Broken Arrow (1996) me Titra Shqip

Broken Arrow (1996) me Titra Shqip

Feb. 09, 1996108 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vic dhe Riley janë dy miq, të lidhur edhe nga puna. Ata janë në fakt pilotë ushtarakë ekspertë dhe u është caktuar një mision delikat: duhet të testojnë bombarduesin B3 Stealth, një mjet i ri aviacioni me dy koka bërthamore. Por dikush ka tradhtuar dhe raketa e quajtur “Shigjeta e thyer” ka humbur. Vic dhe Riley janë përfshirë në shantazh, por …

Broken Arrow (1996) me Titra Shqip
Broken Arrow (1996) me Titra Shqip
Broken Arrow (1996) me Titra Shqip
Broken Arrow (1996) me Titra Shqip
Broken Arrow (1996) me Titra Shqip
Broken Arrow (1996) me Titra Shqip
Broken Arrow (1996) me Titra Shqip
Broken Arrow (1996) me Titra Shqip
Titulli origjinal Broken Arrow
Vlerësimi TMDb 6 1,124 vota

Regjizori

Josh McLaglen
Regjizori

Aktorët

John Travolta isMaj. Vic 'Deak' Deakins
Maj. Vic 'Deak' Deakins
Christian Slater isCapt. Riley Hale
Capt. Riley Hale
Samantha Mathis isTerry Carmichael
Terry Carmichael
Delroy Lindo isColonel Max Wilkins
Colonel Max Wilkins
Bob Gunton isPritchett
Pritchett
Frank Whaley isGiles Prentice
Giles Prentice
Vondie Curtis-Hall isChief Sam Rhodes
Chief Sam Rhodes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Miami Heat (2021) me Titra Shqip
Heart of Dragon (1985) me Titra Shqip
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
Drejt Fundit aka Towards the End (2015) Film Shqiptar
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
Big Game (2014) me Titra Shqip
Special Delivery (2022) me Titra Shqip
Ninja Apocalypse (2014) me Titra Shqip
No Time to Die (2021) me Titra Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
The Last Castle (2001) me Titra Shqip