Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 218 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Bring Him Back Dead (2022) me Titra Shqip

Bring Him Back Dead (2022) me Titra Shqip

Gjuetia është në vazhdim.Aug. 02, 2022Unknown85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ekip hajdutësh rigrupohen në një kabinë rurale pasi një grabitje diamanti shkon keq, duke rezultuar në shumë vdekje. Njëri prej tyre, për arsye që i di vetëm ai, i helmon të tjerët dhe ikën me plaçkën si dhe vajzën e shefit. Shefi i urdhëron të tjerët të shkojnë pas tyre dhe t’i sjellin diamantet dhe vajzën e tij të gjallë, por përsa i përket burrit, “ta kthejnë të vdekur”.

Bring Him Back Dead (2022) me Titra Shqip
Bring Him Back Dead (2022) me Titra Shqip
Bring Him Back Dead (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bring Him Back Dead
Vlerësimi IMDb 4.4 77 vota
Vlerësimi TMDb 3 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Taxi Driver (1976) me Titra Shqip
Austin Powers in Goldmember 2002
Special Delivery (2022) me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
Mousa (2021) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
Dark Web: Cicada 3301 (2021) me Titra Shqip
Fury (2014) me Titra Shqip
The Sacrifice (2020) me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Godzilla: King of the Monsters 2019

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit