Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 123 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Breeder (2020) me Titra Shqip

Breeder (2020) me Titra Shqip

Përzgjedhja e panatyrshmeOct. 31, 2020Denmark107 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një kompani shëndetësore dhe bukurie rrëmben vajza të reja në një përpjekje për të zhvilluar një trajtim që mund të ndalojë dhe të ndryshojë procesin e plakjes. Kur Mia vendos të hetojë se çfarë po ndodh, ajo do të përfundojë e bllokuar në rrjetin pervers të kompanisë, duke vënë në rrezik jetën e saj.

Breeder (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Breeder
Vlerësimi IMDb 5.1 1,041 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 26 vota

Regjizori

Jens Dahl
Regjizori

Aktorët

Signe Egholm Olsen isDr. Isabel Ruben
Dr. Isabel Ruben
Anders Heinrichsen isThomas Lindberg
Thomas Lindberg
Jens Andersen isThe Swine
The Swine
Oksana Kniazeva isElly / 14K
Elly / 14K
Eja Due isHelena / 21B
Helena / 21B
Elvira Friis isJulie / 27Q
Julie / 27Q
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Mad Doctor (1940) me Titra Shqip
Evil Dead 2013 me titra shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
The Nile Hilton Incident (2017) me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
Fracture 2007
Before the Fire (2020) me Titra Shqip
Bloodsport II 1996
Cargo (2017) me Titra Shqip
Hansel & Gretel (2013) me Titra Shqip
The Exorcism of God (2022) me Titra Shqip
Blade II (2002) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit