Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 83 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Breakthrough (2019) me Titra Shqip

Breakthrough (2019) me Titra Shqip

Bazuar në Historinë e vërtetë të pamundurApr. 10, 2019USA116 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tragjedia godet kur një grua e quajtur djali i Joyce bie përmes akullit në një liqen të ngrirë dhe mbetet nën ujë për më shumë se 15 minuta. Pasi u dërgua me urgjencë në spital, djali 14-vjeçar vazhdon të luftojë për jetën e tij ndërsa Joyce, burri i saj dhe pastori i tyre qëndrojnë pranë shtratit të tij dhe luten për një mrekulli.

Breakthrough (2019) me Titra Shqip
Breakthrough (2019) me Titra Shqip
Breakthrough (2019) me Titra Shqip
Breakthrough (2019) me Titra Shqip
Breakthrough (2019) me Titra Shqip
Breakthrough (2019) me Titra Shqip
Breakthrough (2019) me Titra Shqip
Breakthrough (2019) me Titra Shqip
Breakthrough (2019) me Titra Shqip
Breakthrough (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Breakthrough
Vlerësimi IMDb 6.2 9,907 vota
Vlerësimi TMDb 7.668 891 vota

Regjizori

Roxann Dawson
Regjizori

Aktorët

Chrissy Metz isJoyce Smith
Joyce Smith
Josh Lucas isBrian Smith
Brian Smith
Topher Grace isPastor Jason Noble
Pastor Jason Noble
Mike Colter isTommy Shine
Tommy Shine
Marcel Ruiz isJohn Smith
John Smith
Sam Trammell isDr. Kent Sutterer
Dr. Kent Sutterer
Dennis Haysbert isDr. Garrett
Dr. Garrett
Maddy Martin isAbby Sutterer
Abby Sutterer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Nezha (2021) me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Sniper: Reloaded 2011
Victoria Gotti: My Father’s Daughter (2019) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
The Bad Seed Returns (2022) me Titra Shqip
Elvis (2022) me Titra Shqip
Swan Song (2021) me Titra Shqip
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit