Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Breakout Brothers 3 (2022) me Titra Shqip

Breakout Brothers 3 (2022) me Titra Shqip

Jun. 02, 2022Hong Kong86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ish-gardiani Tang burgoset për marrje ryshfeti, ndërsa Jun që nuk arriti të arratisej nga burgu kthehet në burg për të vazhduar vuajtjen e dënimit. Jun sheh që Tang është i njohur me burgun dhe e josh atë të bashkëpunojë në planin e arratisjes. Të dy e goditën atë, madje u përpoqën të krijonin telashe dhe të fajësonin Big Roller. Jun shpejt zbulon se Tang ka truke të tjera, duke e detyruar atë të bashkohet përsëri me Big Roller, Mak dhe gardianin e ri Ma për të goditur komplotin e Tang.

Breakout Brothers 3 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 逃獄兄弟3
Vlerësimi IMDb 6 46 vota
Vlerësimi TMDb 3.6 5 vota

Regjizori

Mak Ho-Pong
Regjizori

Aktorët

Patrick Tam isBig Roller
Big Roller
Ron Ng isHo Chun
Ho Chun
Kenny Wong isTang Hon Chung
Tang Hon Chung
Adam Pak isMak Kin Tin
Mak Kin Tin
Moses Chan isWarden Ma
Warden Ma
Stefan Wong isChi Wing
Chi Wing
Tyson Chak isChicken-Shit Keung
Chicken-Shit Keung
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Love Tropoja (2020) Film Shqiptar
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Dasvi (2022) me Titra Shqip
Love in the Limelight (2022) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip
Echoes of Violence (2021) me Titra Shqip
Golden Arm (2021)
Heist (2015) me Titra Shqip
Shrek (2001) me Dublim Shqip
The Boondock Saints 1999
The Sicilian Clan 1969

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit