Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 195 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Breakout Brothers 2 (2022) me Titra Shqip

Breakout Brothers 2 (2022) me Titra Shqip

Jan. 13, 2022Hong Kong86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ho Chun, një sipërmarrës i ri, dërgohet në burg. Duke zbatuar filozofinë e tij në botën e biznesit se paratë mund të zgjidhin çdo problem, Ho Chun i ofron Big Roller, Kin-Tin, Scar dhe Ho-Ching një shumë të konsiderueshme parash për ta ndihmuar atë të largohet nga burgu.

Breakout Brothers 2 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 逃獄兄弟2
Vlerësimi IMDb 5.7 61 vota
Vlerësimi TMDb 6 1 vota

Regjizori

Mak Ho-Pong
Regjizori

Aktorët

Patrick Tam isBig Roller
Big Roller
Louis Cheung isChan Ho Ching
Chan Ho Ching
Ron Ng isHo Chun
Ho Chun
Adam Pak isMak Kin Tin
Mak Kin Tin
Kenny Wong isWarden Tang
Warden Tang
Tyson Chak isChicken-Shit Keung
Chicken-Shit Keung
Stefan Wong isChi Wing
Chi Wing
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019) me Titra Shqip
Home Sweet Home Alone (2021) me Titra Shqip
Jigsaw (2017) me Titra Shqip
Ted K (2022) me Titra Shqip
Akilla’s Escape (2020) me Titra Shqip
Romeo Must Die 2000
A Perfect Pairing (2022) me Titra Shqip
The Kid (1921) me Titra Shqip
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
Deadpool 2 2018
Nothing Like the Holidays (2008) me Titra Shqip
Bad Eggs 2003 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit