Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 120 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Breakout Brothers 1 (2020) me Titra Shqip

Breakout Brothers 1 (2020) me Titra Shqip

Breakout Brothers 1Dec. 11, 2020Hong Kong90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Udhëheqësi i Triadës Roller dhe i burgosuri me burgim të përjetshëm Scar ruajnë ekuilibrin e fuqisë si shefat e burgut ku ata janë të burgosur. Jeta në burg prishet nga ardhja e të burgosurit të ri Mak, i cili është përplasur me Scar dhe Roller. Meqenëse gjërat po shkojnë aq keq për të në burg, Mak nuk ka zgjidhje tjetër veçse të bashkohet në komplotin e shpërthimit të krijuar nga Chan. Megjithatë, Roller dhe Scar gjithashtu përfundojnë të jenë pjesë e planit!

Breakout Brothers 1 (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 逃獄兄弟
Vlerësimi IMDb 5.8 219 vota
Vlerësimi TMDb 4.3 3 vota

Regjizori

Mak Ho-Pong
Regjizori

Aktorët

Louis Cheung isChan Ho Ching
Chan Ho Ching
Adam Pak isMak Kin Tin
Mak Kin Tin
Patrick Tam isBig Roller
Big Roller
Christine Ng isMay Ling
May Ling
Stefan Wong isChi Wing
Chi Wing
Tyson Chak isChickenshit Keung
Chickenshit Keung
Hanna Chan isWing Ki
Wing Ki
Kenny Wong isWarden Tang
Warden Tang
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Betrayed 1988
Sarileru Neekevvaru 2020
Dororo (2007) me Titra Shqip
Carter (2022) me Titra Shqip
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) me Titra Shqip
Pixels (2015) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Ladybug & Cat Noir Awakening (2021) me Titra Shqip
Immortals 2011 me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
Cryo (2022) me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit