Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 320 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Breaking (2022) me Titra Shqip

Breaking (2022) me Titra Shqip

Bazuar në historinë e vërtetë të kërkesës së një njeriu për t'u dëgjuar.Aug. 25, 2022United Kingdom103 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një veteran i luftës marins përballet me sfida mendore dhe emocionale kur përpiqet të riintegrohet përsëri në jetën civile.

Breaking (2022) me Titra Shqip
Breaking (2022) me Titra Shqip
Breaking (2022) me Titra Shqip
Breaking (2022) me Titra Shqip
Breaking (2022) me Titra Shqip
Breaking (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Breaking
Vlerësimi IMDb 6.7 1,022 vota
Vlerësimi TMDb 7.412 17 vota

Regjizori

Aktorët

John Boyega isBrian Brown-Easley
Brian Brown-Easley
Nicole Beharie isEstel Valerie
Estel Valerie
Connie Britton isLisa Larson
Lisa Larson
Selenis Leyva isRosa Diaz
Rosa Diaz
Jeffrey Donovan isMajor Riddick
Major Riddick
Olivia Washington isCassandra Brown-Easley
Cassandra Brown-Easley
London Covington isKiah Easley
Kiah Easley
Robb Derringer isChief Jack Quail
Chief Jack Quail
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
Anything’s Possible (2022) me Titra Shqip
Faith Like Potatoes (2006) me Titra Shqip
Aloha (2015) me Titra Shqip
Nope (2022) me Titra Shqip
Twas the Night (2021) me Titra Shqip
Mainstream (2020)
Run the Race (2019) me Titra Shqip
Between Summer and Fall (2018) me Titra Shqip
Bullet Train (2022) me Titra Shqip
TQM (2022) me Titra Shqip
Three Thousand Years of Longing (2022) me Titra Shqip