Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 67 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Brazilian Western (2013) me Titra Shqip

Brazilian Western (2013) me Titra Shqip

May. 31, 2013Brazil108 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një përshtatje e këngës me të njëjtin emër nga Renato Russo, një këngëtar dhe kompozitor i famshëm brazilian, i cili në stilin e Bob Dylan dinte të kënaqte turmat duke treguar histori dhe duke kënduar me tekstet e tij. Duke u fokusuar në historinë e dashurisë së të jashtëligjshmit João do Santo Cristo me studenten kryesore të Arkitekturës Maria Lúcia, filmi zhvillohet në Brasilia në fillim të viteve ’80. Në një përplasje interesi, tregtarët e drogës dhe policia bien ndesh me njëri-tjetrin, ndërkohë që vjen fundi i diktaturës ushtarake në kryeqytetin e Brazilit, Brasilia. Brenda dhe lodhja e një rokeri të ri, i cili jetonte në një qytet ende në ndërtim, janë sfondi i kësaj historie.

Brazilian Western (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Faroeste Caboclo
Vlerësimi IMDb 6.6 3,053 vota
Vlerësimi TMDb 6.249 169 vota

Regjizori

René Sampaio
Regjizori

Aktorët

Fabrício Boliveira isJoão do Santo Cristo
João do Santo Cristo
Isis Valverde isMaria Lúcia
Maria Lúcia
Felipe Abib isJeremias
Jeremias
Antonio Calloni isMarco Aurélio
Marco Aurélio
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vertigo 1958 me Titra Shqip
Miami Heat (2021) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
Untold: Malice at the Palace (2021) me Titra Shqip
A Girl Walks Home Alone at Night (2014) me Titra Shqip
Tadap (2021) me Titra Shqip
La Flamme Rouge (2021) me Titra Shqip
First Love (2022) me Titra Shqip
The Roundup (2022) me Titra Shqip
Samson (2018) me Titra Shqip
Out Of My League (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip