Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 541 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Brazen (2022) me Titra Shqip

Brazen (2022) me Titra Shqip

Jan. 13, 202294 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shkrimtarja e famshme e mistereve dhe ekspertja e krimit, Grace nxiton të kthehet në shtëpinë e saj familjare në Uashington me urdhër të motrës së saj. Kur kjo e fundit vritet dhe zbulohet identiteti i saj i dyfishtë si një vajzë me kamera në internet, Grace injoron paralajmërimet e detektivit të ashpër Ed dhe përfshihet në këtë rast.

Brazen (2022) me Titra Shqip
Brazen (2022) me Titra Shqip
Brazen (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Brazen
Vlerësimi TMDb 4.7 118 vota

Regjizori

Aktorët

Alyssa Milano isGrace Miller
Grace Miller
Sam Page isDetective Ed Jennings
Detective Ed Jennings
Emilie Ullerup isKathleen Miller Breezewood / Desiree
Kathleen Miller Breezewood / Desiree
Matthew Finlan isJerald Baxter / Hacker
Jerald Baxter / Hacker
Alison Araya isCaptain Rivera
Captain Rivera
Colleen Wheeler isSenator Baxter
Senator Baxter
David Lewis isJonathan Breezewood
Jonathan Breezewood
Daniel Diemer isRand Morgan
Rand Morgan
Barry W. Levy isPaul Morgan
Paul Morgan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

True to the Game 2 (2020) me Titra Shqip
Press Play (2022) me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015
Dog (2022) me Titra Shqip
The Kid (1921) me Titra Shqip
An Act of War (2015) me Titra Shqip
A Happy Divorce (1975) me Titra Shqip
No Man of God (2021) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit