Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 329 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Boon (2022) me Titra Shqip

Boon (2022) me Titra Shqip

Apr. 01, 2022Unknown95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mercenari Nick Boon po përpiqet të shlyejë jetën e tij si zbatues i një sindikate të pamëshirshme. Duke ikur nga e kaluara e tij, Boon zhvendoset në një zonë të largët në veriperëndim të Paqësorit, ku takon një të ve në vështirësi dhe djalin e saj. Kur e gjen çiftin duke jetuar nga frika e një mbreti kriminel, Boon kupton se mënyra e vetme për t’i mbrojtur ata është të bëjë atë që bën më së miri: të vrasë.

Boon (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Boon
Vlerësimi IMDb 5.8 903 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 8 vota

Regjizori

Derek Presley
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Belfast (2021) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy 2004
Kickboxer 2: The Road Back 1991
The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip
Time Is Up (2021) me Titra Shqip
Into the Wind (2022) me Titra Shqip
The Outfit (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit