Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip

Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip

Zoti të mëshiroftë dhe të dhëntë një vdekje të shpejtëOct. 23, 2015USA133 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një shkëmbimi zjarri në një sallon, Sherif Hunt plagos një të huaj të dyshimtë. Asistentja e mjekut, gruaja e kryepunëtorit vendas, kujdeset për të në burg. Atë natë, qyteti sulmohet dhe ata të dy zhduken – gjendet vetëm shigjeta e një fisi kanibal. Hunt dhe disa nga njerëzit e tij shkojnë në kërkim të të burgosurit dhe gruas së përgjegjësit.

Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bone Tomahawk
Vlerësimi IMDb 7.1 101,335 vota
Vlerësimi TMDb 6.805 1,713 vota

Regjizori

Aktorët

Kurt Russell isSheriff Franklin Hunt
Sheriff Franklin Hunt
Patrick Wilson isArthur O'Dwyer
Arthur O'Dwyer
Matthew Fox isJohn Brooder
John Brooder
Lili Simmons isSamantha O'Dwyer
Samantha O'Dwyer
Fred Melamed isClarence
Clarence
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rest Stop: Don’t Look Back (2008) me Titra Shqip
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip
Motherly (2021) me Titra Shqip
Butchers (2021) me Titra Shqip
Warhunt (2022) me Titra Shqip
28 Days Later (2002) me Titra Shqip
They Call Me Trinity (1970) me Titra Shqip
Dead for a Dollar (2022) me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
The Twin (2022) me Titra Shqip
Blade: Trinity (2004) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit