Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 245 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Bolt (2008) me Dublim Shqip

Bolt (2008) me Dublim Shqip

Plotësisht i mrekullueshëm. Qesharak. Le të fillojë.Nov. 21, 2008USA98 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bolt është ylli i spektaklit më të madh në Hollywood. Problemi i vetëm është, ai mendon se është e vërtetë. Pasi ai është dërguar aksidentalisht në New York City dhe është ndarë nga Penny, bashkë-ylli dhe pronari i tij i dashur, Bolt duhet të shfrytëzojë të gjitha “superfuqitë” e tij për të gjetur një rrugë për në shtëpi.

Bolt (2008) me Dublim Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Bolt
Vlerësimi IMDb 6.8 209,949 vota
Vlerësimi TMDb 6.47 5,133 vota

Regjizori

Mark Henley
Regjizori

Aktorët

John Travolta isBolt (voice)
Bolt (voice)
Susie Essman isMittens (voice)
Mittens (voice)
Mark Walton isRhino (voice)
Rhino (voice)
Malcolm McDowell isDr. Calico (voice)
Dr. Calico (voice)
Miley Cyrus isPenny (voice)
Penny (voice)
Nick Swardson isBlake (voice)
Blake (voice)
Greg Germann isThe Agent (voice)
The Agent (voice)
Diedrich Bader isVeteran Cat (voice)
Veteran Cat (voice)
Chloë Grace Moretz isYoung Penny (voice)
Young Penny (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Extinct (2021) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Home Alone 2: Lost in New York (1992) me Titra Shqip
The Croods: A New Age 2020
Where the Wild Things Are (2009) me Titra Shqip
Ragnarok (2013) me Titra Shqip
Prey (2019) me Titra Shqip
Doctor Strange (2016) me Titra Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit