Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1213 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Blue Valentine (2010) me Titra Shqip

Blue Valentine (2010) me Titra Shqip

Dec. 16, 2010USA112 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Dean (Ryan Gosling) dhe Cindy (Michelle Williams) takohen, ai punon për një kompani lëvizëse dhe ajo studion në universitet. Të dy dalin vullnetarë me të moshuarit. Cindy ka qenë e fejuar me Bobby që në shkollë, por takimi me Dean ndryshon gjithçka. Dhjetë vjet më vonë çifti  Dean dhe Cindy janë të martuar dhe kanë një vajzë, por ata nuk duken më të aftë për të qenë të lumtur si dikur. Dean e do shumë vajzën e tij, por me kalimin e kohës është larguar nga gruaja e tij. Çifti vendosi të marrë një fundjavë për të kaluar pak kohë së bashku, por nuk kalon shumë kohë që ata të kuptojnë se magjia e tyre është tretur.

Blue Valentine (2010) me Titra Shqip
Blue Valentine (2010) me Titra Shqip
Blue Valentine (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blue Valentine
Vlerësimi IMDb 7.3 191,626 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 2,519 vota

Regjizori

Aktorët

Ryan Gosling isDean Pereira
Dean Pereira
Michelle Williams isCindy Heller
Cindy Heller
Ben Shenkman isDr. Feinberg
Dr. Feinberg
Faith Wladyka isFrances
Frances "Frankie"
Jen Jones isGramma
Gramma
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Love Hard (2021) me Titra Shqip
Blithe Spirit (2020) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip
RRR (2022) me Titra Shqip
Prayers for the Stolen (2021) me Titra Shqip
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Dog (2022) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter 2016 me Titra Shqip
Glamour Girls (2022) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit