Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 199 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Blue Crush (2002) me Titra Shqip

Blue Crush (2002) me Titra Shqip

Tre shokë, Një pasion, Pa kufij.Aug. 08, 2002United States104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Anne Marie është një surfiere e apasionuar që jeton në një kasolle plazhi me dy miq dhe motrën e saj rebele. Ajo po përgatitet për një konkurs të rëndësishëm: çdo ditë zgjohet para agimit dhe del me bordin për tu stërvitur. Por ekuilibri i saj testohet kur takon Matt, një futbollist i pashëm …

Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blue Crush
Vlerësimi IMDb 5.7 30,433 vota
Vlerësimi TMDb 6 408 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Just My Luck (2006) me Titra Shqip
Troy (2004) me Titra Shqip
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
The Upside (2019) me Titra Shqip
The Treacherous (2015) me Titra Shqip
Black (2005) me Titra Shqip
Battle Royale (2000) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip
Rogue One: A Star Wars Story 2016
The Trip to Greece (2021) me Titra Shqip
The White Storm (2013) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)