Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 606 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Blowback (2022) me Titra Shqip

Blowback (2022) me Titra Shqip

Kujdes kë tradhton.Jun. 17, 2022USA93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një mjeshtër hajdut sabotohet gjatë një grabitjeje bankare dhe lihet i vdekur, ai kërkon hakmarrje ndaj ish ekuipazhit të tij një nga një. Tani, me afrimin e policëve dhe turmës, ai është në garën e jetës së tij për të rimarrë një pasuri të pallogaritshme në kriptomonedhë nga ata që e kaluan dy herë.

Blowback (2022) me Titra Shqip
Blowback (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blowback
Vlerësimi IMDb 4.3 152 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Derailed (2002) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007
Sniper: Assassin’s End 2020
The Covid Killer (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
The Hunger Games: Catching Fire (2013) me Titra Shqip
Dark Was the Night (2014) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip