Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Bloodsucking Bastards (2015) me Titra Shqip

Bloodsucking Bastards (2015) me Titra Shqip

Puna. Të thith jetën.Aug. 28, 2015USA84 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një komedi horror plot aksion, BLOODSUCKING BASTARDS interpreton Fran Kranz në rolin e Evanit, një punonjës i përgjegjshëm dhe i mbingarkuar i mbërthyer në një korporatë që vret shpirtin me bashkëpunëtoren dhe të dashurën e tij të bukur Amanda (Emma Fitzpatrick) dhe shokun e tij të ngushtë Tim (Joey Kern) . Bota e Evans fillon të shkërmoqet kur Amanda e braktis atë dhe shefi i tij Ted (Joel Murray) ia dorëzon promovimin e tij të lakmuar armikut të tij Max (Pedro Pascal). Kur shokët e tij të zyrës fillojnë të kalojnë nëpër ndryshime shqetësuese, Evan duhet të gjejë një mënyrë për të ndaluar djallëzuesin e këqij të pranojë kabinat dhe të shpëtojë miqtë e tij në vendin e punës përpara se jeta dhe karriera e tij të shkojnë nga një qorrsokak… në vdekje.

Bloodsucking Bastards (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bloodsucking Bastards
Vlerësimi IMDb 5.7 6,106 vota
Vlerësimi TMDb 5.511 141 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
The Croods: A New Age 2020
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Cuban Fury (2014) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Crimes of the Future (2022) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Evolution (2001) me Titra Shqip
Mainstream (2020)