Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 253 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Bloodsport III 1996 me Titra Shqip

Bloodsport III 1996 me Titra Shqip

Lufta për Drejtësi dhe të Vërtetën vazhdon...Dec. 05, 1996United States91 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Artisti ushtarak Alex Cardo (Daniel Bernahardt) i tregon djalit të tij të vogël për kohën kur iu desh të merrte pjesë në turneun Kumite përballë luftëtarëve më të egër. Alex vendosi të merrte pjesë në konkurs për të arritur te organizatori i tij Duvalier, shefi i pamëshirshëm që kishte vrarë mjeshtrin e tij.

Bloodsport III 1996 me Titra Shqip
Titulli origjinal Bloodsport III
Vlerësimi IMDb 4.2 1,365 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 43 vota

Regjizori

Alan Mehrez
Regjizori

Aktorët

John Rhys-Davies isJacques Duvalier
Jacques Duvalier
James Hong isMaster Sun
Master Sun
Pat Morita isDavid Leung
David Leung
Amber Van Lent isCrystal Duvalier
Crystal Duvalier
J.J. Perry isJ.J. Tucker
J.J. Tucker
Gerald Okamura isVoice of the Judge (voice)
Voice of the Judge (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Looop Lapeta (2022) me Titra Shqip
The Commando (2022) me Titra Shqip
Kalifornia 1993
San Andreas (2015) me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Ninja (2009) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Game of Death (2017) me Titra Shqip
Kiss of the Dragon (2001) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
Knockout 2020
Knocking (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit