Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 949 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
Bloodsport 1988 me Titra Shqip

Bloodsport 1988 me Titra Shqip

Historia e vërtetë e një ninja amerikane.Feb. 26, 1988United States92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Frymë luftarake, Frank është një pilot ushtarak dhe në kohën e tij të lirë ai kultivon arte marciale nën drejtimin e një mjeshtri të madh japonez. I tërhequr nga sfida vjetore Kumi-te, një specialitet i egër dhe gjysmë ilegal, ai udhëton për në Hong Kong ku mund të gjithë kundërshtarët dhe fiton titullin.

Bloodsport 1988 me Titra Shqip
Bloodsport 1988 me Titra Shqip
Bloodsport 1988 me Titra Shqip
Bloodsport 1988 me Titra Shqip
Titulli origjinal Bloodsport
Vlerësimi IMDb 6.8 78,656 vota
Vlerësimi TMDb 7 1,186 vota

Regjizori

Newt Arnold
Regjizori

Aktorët

Donald Gibb isRay Jackson
Ray Jackson
Leah Ayres isJanice Kent
Janice Kent
Roy Chiao isSenzo Tanaka
Senzo Tanaka
Ken Siu isVictor Lin
Victor Lin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Last Knights (2015) me Titra Shqip
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
American Badger (2021) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
Pride Jewel (2022) me Titra Shqip
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip