Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 92 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Blood Brothers: Malcolm X and Muhammad Ali (2021) me Titra Shqip

Blood Brothers: Malcolm X and Muhammad Ali (2021) me Titra Shqip

Sep. 09, 2021USA95 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nga një takim i rastësishëm në një pasojë tragjike, lidhja e jashtëzakonshme e Malcolm X dhe Muhamed Ali plasaritet nën peshën e mosbesimit dhe ndryshimit të idealeve.

Blood Brothers: Malcolm X and Muhammad Ali (2021) me Titra Shqip
Blood Brothers: Malcolm X and Muhammad Ali (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blood Brothers: Malcolm X and Muhammad Ali
Vlerësimi IMDb 6.9 931 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 23 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Man with the Iron Heart 2017
All Quiet on the Western Front (2022) me Titra Shqip
Braveheart 1995
Hot Girls Wanted (2015) me Titra Shqip
Dragon Blade (2015) me Titra Shqip
The Forgotten Battle (2020) me Titra Shqip
A Taxi Driver (2017) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Burning at Both Ends (2021) me Titra Shqip
The Electrical Life of Louis Wain (2021) me Titra Shqip
Schumacher (2021) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit