Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 234 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
BLONDE. Purple (2021) me Titra Shqip

BLONDE. Purple (2021) me Titra Shqip

Nuk ka të bëjë me punën. Bëhet fjalë për ikjen.Nov. 30, 2021United Kingdom129 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një kriminel jashtë thellësisë së tij ngec në një bankë pasi një grabitje shkon keq. Me vetëm një armë dhe peng një vajzë 16-vjeçare, si do të dalë?

BLONDE. Purple (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal BLONDE. Purple
Vlerësimi IMDb 4 8 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aftermath (2021) me Titra Shqip
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Brotherhood (2010) me Titra Shqip
Operation Seawolf (2022) me Titra Shqip
Mondocane (2021) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995 me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Gasoline Alley (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit