Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 978 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Blonde (2022) me Titra Shqip

Blonde (2022) me Titra Shqip

Shikuar nga të gjithë, parë nga askush.Sep. 16, 2022USA167 Min.NC-17
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Që nga fëmijëria e saj e paqëndrueshme si Norma Jeane, përmes rritjes së saj në yll dhe ngatërresa romantike, ky portret imagjinar i ri-imagjinuar i legjendës së Hollivudit, Marilyn Monroe, mjegullon linjat e fakteve dhe trillimeve për të eksploruar ndarjen në zgjerim midis unit të saj publik dhe atij privat.

Blonde (2022) me Titra Shqip
Blonde (2022) me Titra Shqip
Blonde (2022) me Titra Shqip
Blonde (2022) me Titra Shqip
Blonde (2022) me Titra Shqip
Blonde (2022) me Titra Shqip
Blonde (2022) me Titra Shqip
Blonde (2022) me Titra Shqip
Blonde (2022) me Titra Shqip
Blonde (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blonde
Vlerësimi IMDb 6.2 881 vota
Vlerësimi TMDb 7.11 105 vota

Regjizori

Aktorët

Ana de Armas isNorma Jeane
Norma Jeane
Adrien Brody isThe Playwright
The Playwright
Bobby Cannavale isThe Ex-Athlete
The Ex-Athlete
Sara Paxton isMiss Flynn
Miss Flynn
Lucy DeVito isEx-Athlete's Niece
Ex-Athlete's Niece
Scoot McNairy isTom Ewell / Richard Sherman
Tom Ewell / Richard Sherman
Xavier Samuel isCass Chaplin
Cass Chaplin
Caspar Phillipson isThe President
The President
Evan Williams isEddy G. Robinson Jr.
Eddy G. Robinson Jr.
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Frida (2002) me Titra Shqip
The Flowers of War (2011) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Touchless (2013) me Titra Shqip
Braveheart 1995
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
The Game (1997) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit