Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 349 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Blind War (2022) me Titra Shqip

Blind War (2022) me Titra Shqip

May. 01, 2022China103 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Ish-kapiteni i forcave speciale, Dong Gu, plagoset duke mbetur përgjithmonë i verbër, gjatë një misioni të dështuar. Pasi del gradualisht nga mjegulla dhe dëshpërimi, armiku i vjetër rishfaqet, për ta kërcënuar me vajzën e tij…

Blind War (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 盲战
Vlerësimi IMDb 6.6 83 vota
Vlerësimi TMDb 6 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

We Still Steal the Old Way (2017) me Titra Shqip
Batman Begins (2005) me Titra Shqip
Terminator 2: Judgment Day 1991
Ben & Jody (2022) me Titra Shqip
The Yin Yang Master 2021 me Titra Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Headhunters (2011) me Titra Shqip
Transformers: Revenge of the Fallen 2009 me Titra Shqip
Mission Majnu (2023) me Titra Shqip
Crazy Samurai Musashi (2020) me Titra Shqip
Wild Card (2015) me Titra Shqip