Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 91 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Blade II (2002) me Titra Shqip

Blade II (2002) me Titra Shqip

Më shpejt. Më mprehtë. Më vdekjeprurës.Mar. 22, 2002USA117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një mutacion i rrallë ka ndodhur brenda komunitetit të vampirëve – The Reaper. Një vampir i konsumuar aq shumë nga një gjaknxehtësi e pangopur saqë ata prenë vampirët si dhe njerëzit, duke i shndërruar viktimat që nuk kanë fat të mbijetojnë në vetë Reapers. Blade i kërkohet nga Kombi i Vampireve për ndihmën e tij për të parandaluar një murtajë makthi që do të zhdukte njerëzit dhe vampirët.

Blade II (2002) me Titra Shqip
Blade II (2002) me Titra Shqip
Blade II (2002) me Titra Shqip
Blade II (2002) me Titra Shqip
Blade II (2002) me Titra Shqip
Blade II (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blade II
Vlerësimi IMDb 6.7 215,794 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 3,868 vota

Regjizori

Aktorët

Wesley Snipes isEric Brooks / Blade
Eric Brooks / Blade
Kris Kristofferson isAbraham Whistler
Abraham Whistler
Ron Perlman isDieter Reinhardt
Dieter Reinhardt
Leonor Varela isNyssa Damaskinos
Nyssa Damaskinos
Thomas Kretschmann isEli Damaskinos
Eli Damaskinos
Luke Goss isJared Nomak
Jared Nomak
Donnie Yen isSnowman
Snowman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Transformers: Age of Extinction 2014
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)
Dark Moon Rising (2015) me Titra Shqip
Lord of the Streets (2022) me Titra Shqip
John Wick: Chapter 2 (2017) me Titra Shqip
Batman Begins (2005) me Titra Shqip
Venom (2005) me Titra Shqip
Born to Fight (2004) me Titra Shqip
The Last Duel (2021) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
The Invisible Boy (2014) me Titra Shqip
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip