Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 801 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Blackout (2022) me Titra Shqip

Blackout (2022) me Titra Shqip

Oct. 12, 2022USANot Rated
Vlerësimi juaj: 0
1 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë zgjohet në një spital pa kujtesë, dhe shpejt e gjen veten në arrati në një spital të mbyllur me Kartelin në bisht.

Titulli origjinal Blackout
Vlerësimi IMDb 3.4 13 vota

Regjizori

Sam Macaroni
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Species 1995
Russian Raid (2020) me Titra Shqip
Hitman: Agent Jun (2020) me Titra Shqip
Cloudy Mountain (2021) me Titra Shqip
The Connection (2014) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Honest Thief 2020 me Titra Shqip
Die Another Day (2002) me Titra Shqip
Tokyo Revengers (2021) me Titra Shqip
Desperado (1995) me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Go for It (1983) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit