Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Blackhat (2015) me Titra Shqip

Blackhat (2015) me Titra Shqip

Ne nuk jemi më në kontroll.Jan. 13, 2015USA133 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nicholas Hathaway, një i dënuar i liruar, dhe partnerët e tij amerikanë dhe kinezë, duke gjuajtur një rrjet të nivelit të lartë të krimit kibernetik nga Çikago në Los Anxhelos, në Hong Kong në Xhakartë. Ndërsa Hathaway mbyllet, aksionet bëhen personale pasi ai zbulon se sulmi ndaj një centrali bërthamor kinez ishte vetëm fillimi.

Blackhat (2015) me Titra Shqip
Blackhat (2015) me Titra Shqip
Blackhat (2015) me Titra Shqip
Blackhat (2015) me Titra Shqip
Blackhat (2015) me Titra Shqip
Blackhat (2015) me Titra Shqip
Blackhat (2015) me Titra Shqip
Blackhat (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blackhat
Vlerësimi IMDb 5.4 60,061 vota
Vlerësimi TMDb 5.457 1,745 vota

Regjizori

Michael Mann
Regjizori

Aktorët

Chris Hemsworth isNicholas Hathaway
Nicholas Hathaway
Tang Wei isChen Lien
Chen Lien
Leehom Wang isChen Dawai
Chen Dawai
Viola Davis isCarol Barrett
Carol Barrett
Holt McCallany isMark Jessup
Mark Jessup
Andy On isAlex Trang
Alex Trang
John Ortiz isHenry Pollack
Henry Pollack
Ritchie Coster isElias Kassar
Elias Kassar
Christian Borle isJeff Robichaud
Jeff Robichaud
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Christmas Thieves (2021) me Titra Shqip
Cut Bank (2014) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip
New World (2013) me Titra Shqip
Deadline (2009) me Titra Shqip
Escape from Mogadishu (2021) me Titra Shqip
See for Me (2022) me Titra Shqip
Megaboa (2021) me Titra Shqip
The Bad Guys (2022) me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip
I, Robot 2004

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit