Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 667 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Black Site (2022) me Titra Shqip

Black Site (2022) me Titra Shqip

May. 05, 2022Unknown99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup oficerësh të vendosur në një  labirint sekret duhet të luftojnë për jetën e tyre kundër Hatchet, një i burgosuri brilant dhe famëkeq me vlera të larta. Kur ai arratiset, axhenda e tij misterioze dhe vdekjeprurëse ka pasoja të mëdha dhe të tmerrshme.

Black Site (2022) me Titra Shqip
Black Site (2022) me Titra Shqip
Black Site (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Black Site
Vlerësimi IMDb 4.4 507 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 8 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
One Way (2022) me Titra Shqip
Last Looks (2021) me Titra Shqip
Collision (2022) me Titra Shqip
Breaking (2022) me Titra Shqip
No Man’s Land (2001) me Titra Shqip
Game of Death (1978) me Titra Shqip
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
Twentynine Palms (2003) me Titra Shqip
Escape the Field (2022) me Titra Shqip
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
The Absent One (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit