Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 110 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Black Sea (2014) me Titra Shqip

Black Sea (2014) me Titra Shqip

Dec. 05, 2014United Kingdom115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një kapiten mashtrues nëndetëse mbledh së bashku një ekuipazh të papërshtatshëm për të shkuar pas një thesari të fundosur që përflitet se është humbur në thellësitë e Detit të Zi. Ndërsa lakmia dhe dëshpërimi marrin kontrollin në anijen e tyre klaustrofobike, pasiguria në rritje e misionit bën që burrat të kthehen kundër njëri-tjetrit për të luftuar për mbijetesën e tyre.

Black Sea (2014) me Titra Shqip
Black Sea (2014) me Titra Shqip
Black Sea (2014) me Titra Shqip
Black Sea (2014) me Titra Shqip
Black Sea (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Black Sea
Vlerësimi IMDb 6.4 38,219 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 924 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Crimes of the Future (2022) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
UFO (2022) me Titra Shqip
Cuca e Maleve aka The Girl of the Mountains (1974) Film Shqiptar
Monstrum (2018) me Titra Shqip
Godse (2022) me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
The Beast 2020
El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip
Rogue One: A Star Wars Story 2016
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit