Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2985 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbrity.com
  • Server 3itofferte.xyz
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip

Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip

Përgjithmonë.Nov. 09, 2022USA162 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9.7 3 vota


Përshkrimi i Filmit

Mbretëresha Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye dhe Dora Milaje luftojnë për të mbrojtur kombin e tyre nga ndërhyrja e fuqive botërore në prag të vdekjes së mbretit T’Challa. Ndërsa Wakandanët përpiqen të përqafojnë kapitullin e tyre të ardhshëm, heronjtë duhet të bashkohen me ndihmën e Qenit të Luftës Nakia dhe Everett Ross dhe të krijojnë një rrugë të re për mbretërinë e Wakanda.

Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Black Panther: Wakanda Forever
Vlerësimi IMDb 7.4 61,384 vota
Vlerësimi TMDb 7.509 819 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Attraction (2017) me Titra Shqip
Shrek the Third (2007) me Dublim Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Young Ones (2014) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
American Samurai 1992 me Titra Shqip
Blind War (2022) me Titra Shqip
Rise of the Legend (2014) me Titra Shqip
Air Force The Movie: Selagi Bernyawa (2022) me Titra Shqip
Pitbull: Exodus (2021) me Titra Shqip