Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 955 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip

Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip

Përgjithmonë.Nov. 09, 2022USA162 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mbretëresha Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye dhe Dora Milaje luftojnë për të mbrojtur kombin e tyre nga ndërhyrja e fuqive botërore në prag të vdekjes së mbretit T’Challa. Ndërsa Wakandanët përpiqen të përqafojnë kapitullin e tyre të ardhshëm, heronjtë duhet të bashkohen me ndihmën e Qenit të Luftës Nakia dhe Everett Ross dhe të krijojnë një rrugë të re për mbretërinë e Wakanda.

Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Black Panther: Wakanda Forever
Vlerësimi IMDb 7.4 61,384 vota
Vlerësimi TMDb 7.509 819 vota

Regjizori

Ryan Coogler
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
The Getaway King (2021) me Titra Shqip
Safe (2012) me Titra Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
Heropanti 2 (2022) me Titra Shqip
The Comeback Trail (2020)
John Carter (2012) me Titra Shqip
The Man from U.N.C.L.E. (2015) me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983 me Titra Shqip
The Bourne Legacy 2012

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit