Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 140 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Black Box (2021) me Titra Shqip

Black Box (2021) me Titra Shqip

Disa të dhëna janë më mirë të lihen të padëgjuaraSep. 08, 2021France130 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një studiues i ri dhe i talentuar hyn në detaje në misionin për të gjetur arsyen pas përplasjes vrastare të një avioni me 300 pasagjerë.

Black Box (2021) me Titra Shqip
Black Box (2021) me Titra Shqip
Black Box (2021) me Titra Shqip
Black Box (2021) me Titra Shqip
Black Box (2021) me Titra Shqip
Black Box (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Boîte noire
Vlerësimi IMDb 7.2 6,778 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 607 vota

Regjizori

Yann Gozlan
Regjizori

Aktorët

Pierre Niney isMatthieu Vasseur
Matthieu Vasseur
Lou de Laâge isNoémie Vasseur
Noémie Vasseur
André Dussollier isPhilippe Rénier
Philippe Rénier
Olivier Rabourdin isVictor Pollock
Victor Pollock
Aurélien Recoing isClaude Varins
Claude Varins
Anne Azoulay isCaroline Delmas
Caroline Delmas
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Desire (2017) me Titra Shqip
Doctor Lisa (2020) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
Hereditary (2018) me Titra Shqip
Brazdat aka Furrows (1973) Film Shqiptar
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Chimera Strain (2018) me Titra Shqip
Pitch (2016) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
By the Gun (2014) me Titra Shqip
The Queen of Hollywood Blvd (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit