Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6684 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
  • Server 2itofferte.xyz
Black Adam (2022) me Titra Shqip

Black Adam (2022) me Titra Shqip

Bota kishte nevojë për një hero. Mori Adamin e Zi.Oct. 19, 2022USA125 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 9 vota

Përshkrimi i Filmit

Një burrë i skllavëruar në Egjiptin e lashtë merr fuqitë e Bubullimës nga Magjistari Shazam, por është i njollosur me mëkate të tmerrshme dhe është i burgosur, i pafuqishëm, brenda një varri. Shekuj më vonë, arkeologia Silvana zbulon varrin dhe rikthen në jetë Adamin e Zi, i cili kthehet me të gjitha fuqitë dhe dhunën e tij dhe duhet t’i kushtojë fatit të tij, si dhe të gjithë njerëzimit.

Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Black Adam
Vlerësimi IMDb 7.1 69,937 vota
Vlerësimi TMDb 7.069 610 vota

Regjizori

Aktorët

Dwayne Johnson isTeth-Adam / Black Adam
Teth-Adam / Black Adam
Pierce Brosnan isKent Nelson / Doctor Fate
Kent Nelson / Doctor Fate
Aldis Hodge isCarter Hall / Hawkman
Carter Hall / Hawkman
Noah Centineo isAl Rothstein / Atom Smasher
Al Rothstein / Atom Smasher
Sarah Shahi isAdrianna Tomaz / Isis
Adrianna Tomaz / Isis
Quintessa Swindell isMaxine Hunkel / Cyclone
Maxine Hunkel / Cyclone
Marwan Kenzari isIshmael Gregor / Sabbac
Ishmael Gregor / Sabbac
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Taken 2 (2012) me Titra Shqip
Corrective Measures (2022) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
Looop Lapeta (2022) me Titra Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
Shamshera (2022) me Titra Shqip
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
Redemption Day 2021
Clash of the Titans 2010 me Titra Shqip
Kidnapping Mr. Heineken (2015) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit