Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 162 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Black (2005) me Titra Shqip

Black (2005) me Titra Shqip

Një errësirë ​​e pafund... Një botë me hije... Një rreze drite që gjeti rrugën... Ëndrra e një mësuesi... Mrekullia e një studenti... Një rrugëtim trim... Nga injoranca në dije... Nga errësira në dritë... Një histori e jashtëzakonshme e një jete të zakonshme.Feb. 04, 2005India122 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Black është një përshtatje e autobiografisë së Helen Keller. Black rrotullohet rreth një vajze të verbër dhe të shurdhër dhe marrëdhënies së saj me mësuesin e saj, i cili më vonë zhvillon sëmundjen e Alzheimerit.

Black (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Black
Vlerësimi IMDb 8.1 35,003 vota
Vlerësimi TMDb 7.759 162 vota

Regjizori

Aktorët

Amitabh Bachchan isDebraj Sahai
Debraj Sahai
Rani Mukerji isMichelle McNally
Michelle McNally
Ayesha Kapoor isYoung Michelle McNally
Young Michelle McNally
Shernaz Patel isCatherine McNally
Catherine McNally
Nandana Sen isSarah McNally
Sarah McNally
Sillo Mahava isMrs. Gomes
Mrs. Gomes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love on a Weekend (2010) me Titra Shqip
Company K (2004) me Titra Shqip
Berberian Sound Studio (2012) me Titra Shqip
Detective Byomkesh Bakshy! (2015) me Titra Shqip
Good Time Max (2008) me Titra Shqip
City Lights (1931) me Titra Shqip
Sky High (2020) me Titra Shqip
Curiosa (2019) me Titra Shqip
Rosewater (2014) me Titra Shqip
Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Along Came Wanda (2021) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit